Zrcadla do každé koupelnyDokážete si představit koupelnu bez zrcadla? Najdete ho snad v každé koupelně. Lidé si pořizují rozmanitá zrcadla. Sháníte zrovna nějaké? Jaké jsou vaše možnosti?

Koupelnová zrcadla

Koupelna neslouží pouze k osobní hygieně, ale také ke zkrášlování. Ženy se před zrcadlem líčí, ale i muži v něm sledují výsledek svých činností – holení vousů atd.

Stojíte zrovna před otázkou jaké zrcadlo vybrat? Kromě velikosti se liší především tím, jestli mají rám či nikoliv. Máte-li moderní koupelnu s čistými liniemi, bude se vám pravděpodobně více zamlouvat zrcadlo bez rámu. Vyrábějí se však i zrcadla s velmi pěknými rámy.

Některá zrcadla bez rámu se lepí přímo na zeď. Vypadá to pěkně. Dejte si však při lepení pozor, aby zrcadlo drželo pevně a nehrozilo, že spadne. Důležité je soustředit se na přesnost nalepení. Pokud bude nalepené křivé, už s ním nic nezmůžete.

Dobře vypadají i zrcadla se zabudovaným osvětlením. Jsou praktická, designově zajímavá. Počítejte však s tím, že jsou dražší a náročnější na instalaci.

Zvažte i umístění zrcadla. Nejčastěji je nad umyvadlem, ale nemusí to být pravidlem. Do velkých koupelen si lidé pořizují celé zrcadlové stěny. Vypadá to velmi pěkně.

Luxusní zrcadla mohou mít zdobení leptem. Zvážit můžete i skládané zrcadlo. Možností je zkrátka hodně.

Nebo zvolíte zrcadlovou skříňku?

Zrcadlové skříňky jsou vhodné především do malých koupelen. Nabízí totiž úložný prostor pro různé věci, které do koupelny patří. Máte-li malou koupelnu, pravděpodobně se vám do ní nevejde žádný koupelnový nábytek, takže kdybyste si pořídili jen zrcadlo, neměli byste si kam dát hygienické prostředky, kosmetiku atd. Velikostí úložného prostoru se jednotlivé zrcadlové skříňky mohou značně lišit.


Reklama:


Luxusní sedací soupravy jsou super.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!